8 Ocak 2017 Pazar

Suncoat ile 2017 Oje Trendleri

2017 yılında tırnaklar yine çok renkli...
Nude ojelerin üzerinde asimetrik desenler, çok renkli ve simli (glitter) french uyulamaları, simli ojelerle küçük dokunuşlar 2017'nin başlıca tırnak trendleri arasında.
Şimdi Suncoat 2017 Oje trendlerini resimleriyle görelim:

1) Tırnak zeminine Kokusuz Oje Suncoat Siyah ve Delicious Peach sürülüp, üzerine Discoball, Gorgeous Green, Siyah Suncoat Soyulan Ojelerle asimetrik desenler yapılır.
 2) Suncoat Siyah Oje sürülen tırnak zeminine Delicious Peach ve Gorgeous Green Ojelerle ince bantlar çekilip, bantların etrafına Golden Sunlight ile simden bantlar atılır.
3) Soyulan Oje Suncoat Siyah sürülüp, tırnak etlerinin ojeli kısımlarına Starlight Silver Ojeyle gümüş simler sürülür. 2017 yılında  farklı renk tırnaklara ve tırnak diplerinde farklı renk sim uygulamalarına sık rastlayacağız. 
 Aşağıda asetonsuz çıkan oje Suncoat Delicious Peach'in muhteşem altın tonu üzerinde, tırnak diplerine uygulanmış yine altın tonlarındaki ışıl ışıl yansıyan Disco Ball Sim (glitter) uygulamasını görüyorsunuz.
4) 2017 yılında tırnak merkezine boydan boya sürülmüş simler veya siyah ojeler sürüldüğüne şahit olacağız.
Suncoat Siyah Oje sürülmüş tırnakların merkezinde Suncoat Starlight Silver ile gümüş sim uygulaması bu trendin yansımalarından biri.
5) Konrast renkteki ojelerle bir renk zemine sürülürken diğer konrast renk tırnak diplerine noktalar şeklinde uygulanarak yeni bir trendin öncüsü. Koyu renk ojelerin (özellikle siyah) tırnak merkezinden itibaren tırnağın bir kısmına uygulandığını da görebileceğiz.
Bu trende örenk uygulama; Suncoat French Pink Oje üzerine Suncoat Siyah oje uygulanıp, tırnak diplerine Suncoat French Pink ile noktalar yapılmış.
 Yukarıdakine benzer bir uygulamanın nokta eklenmemiş halini aşağıda görüyoruz.
 Bu da Suncoat French Pink Oje üzerinde Suncoat Siyah ile nokta uygulanmış tırnak deseni... Noktalar isteğe göre daha büyük uygulanabilir.
 6) 2017 Oje Trendlerine damgasını vuracak diğer bir tırnak deseni de nötral (nude/pastel tonlar) renk ojelerin üzerine, tırnak ortasından uçlara doğru simli oje uygulaması olacak.
Aşağıdaki örenkte Suncoat French Pink üzerinde Suncoat Twinkled Purple Simli Oje uygulamasını görüyoruz.
 Diğer bir önrek de Suncoat Neutrality Oje üzerinde Suncoat Rock Star sim uygulaması:
 7) Tırnakta Ombre Uygulamaları da 2017 oje trendleri arasında yer almaya devam edecek.

Tırnağa bir kat Suncoat Neutrality oje sürülüp, tırnağın ortasından itibaren Rock Star simli oje uygulnamış ve ardından tırnağın tamamına Rock Star uygulanarak Ombre işlemi tamamlanarak tam anlamıyla göz alıcı bir parıltı elde edilmiş:

 8) Nötral (nude) ojeler üzerine koyu renk çerçevelerle yapılmış kalpler, çiçekler, asimetrik tasarımlar da 2017 oje trendleri arasında yer alacak.

 Aşağıdaki kalp ve asimetrik tırnak desenleri Suncoat Neutrality üzerine Suncoat Siyah ve Sealed With Class Kırmızı ojelerle gerçekleştirilmiş.

9) Özellikle 2017 bahar aylarında gökkuşağı gibi rengarenk ombreler ve üzerinde simler gözleri kamaştıracak.
Suncoat Forever Fuchsia, Apple Blossom, Ballerina Beauty renkleriyle koyudan açığa doğru renkler tırnak diplerinden itibaren sürülüp, üzerine Twinkled Purple simler sürülerek renkli bir ombre gerçekleştirilmiş.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder